Hendi Voedseldroger | Kitchenline | 7 Niveaus (305x330mm) | 35°c/70°c | 0.5kw (230v) | 345x450x315(h)mm
€165,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Voedseldroger | Kitchenline | 7 Niveaus (305x330mm) | 35°c/70°c | 0.5kw (230v) | 345x450x315(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€165,00 excl. btw
€199,65 incl. btw
Of €66,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 229064 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische voedseldroger uit de KitchenLine HENDI is perfect voor het drogen vlees, vis, fruit, groenten, kruiden, et cetera. Het apparaat maakt het namelijk mogelijk dat de gedroogde producten hun voedingswaarden en unieke geur en smaak lange tijd behouden.
Nauwkeurig InstelbaarHet apparaat is voorzien eenvoudige digitale bediening met een temperatuurbereik 35°C/70°C, waarbij de automatische ventilator zorgt dat de warme lucht door de binnenruimte circuleert. Dit garandeert een gelijkmatige droging, zonder dat de roosters of producten gedraaid hoeven worden. De droger beschikt ook over een timer die tot maximaal 24 uur kan worden ingesteld met intervallen 30 minuten.
Doordacht OntwerpDe voedseldroger is uitgevoerd met robuuste dubbelwandige kunststof behuizing, voor optimaal warmtebehoudt en efficiënt functioneren, en door de transparante deur is het droogproces goed in de gaten te houden.
Optimaal GebruiksgemakDe droger biedt ruimte aan 7 niveaus 305 x 330 mm met 35 mm tussenruimte en wordt geleverd inclusief een volledig set RVS roosters. Daarnaast is er ook een transparant kruimeltray bijgesloten om te voorkomen dat kleinere producten tussen de roosters door vallen of voor het opvangen kruimels op de bodem.
Bestel de HENDI Voedseldroger | KitchenLine | 7 Niveaus (305x330mm) | 35°C/70°C | 0.5kW (230V) | 345x450x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Nauwkeurig InstelbaarHet apparaat is voorzien eenvoudige digitale bediening met een temperatuurbereik 35°C/70°C, waarbij de automatische ventilator zorgt dat de warme lucht door de binnenruimte circuleert. Dit garandeert een gelijkmatige droging, zonder dat de roosters of producten gedraaid hoeven worden. De droger beschikt ook over een timer die tot maximaal 24 uur kan worden ingesteld met intervallen 30 minuten.
Doordacht OntwerpDe voedseldroger is uitgevoerd met robuuste dubbelwandige kunststof behuizing, voor optimaal warmtebehoudt en efficiënt functioneren, en door de transparante deur is het droogproces goed in de gaten te houden.
Optimaal GebruiksgemakDe droger biedt ruimte aan 7 niveaus 305 x 330 mm met 35 mm tussenruimte en wordt geleverd inclusief een volledig set RVS roosters. Daarnaast is er ook een transparant kruimeltray bijgesloten om te voorkomen dat kleinere producten tussen de roosters door vallen of voor het opvangen kruimels op de bodem.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 35°C / 70°C |
| Aantal niveaus | 7 |
| Niveauformaat | B 305 x D 330 mm |
| Tussenruimte | 35 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | ≤ 24 u. |
| Binnenverlichting | Nee |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Vermogen | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Breedte | 345 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 315 mm |
Bestel de HENDI Voedseldroger | KitchenLine | 7 Niveaus (305x330mm) | 35°C/70°C | 0.5kW (230V) | 345x450x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 229064 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


