Hendi Voedseldroger | Profiline | 10 Niveaus (395x380mm) | 35°c/75°c | 1kw (230v) | 417x535x430(h)mm
€325,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Voedseldroger | Profiline | 10 Niveaus (395x380mm) | 35°c/75°c | 1kw (230v) | 417x535x430(h)mm | 1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€325,00 excl. btw
€393,25 incl. btw
Of €131,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 229026 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele voedseldroger uit de ProfiLine HENDI is perfect voor het drogen vlees, vis, fruit, groenten, kruiden, et cetera. Het apparaat maakt het namelijk mogelijk dat de gedroogde producten hun voedingswaarden en unieke geur en smaak lange tijd behouden.
Nauwkeurig InstelbaarHet apparaat is voorzien eenvoudige digitale bediening met een temperatuurbereik 35°C/75°C, waarbij de automatische ventilator zorgt dat de warme lucht door de binnenruimte circuleert. Dit garandeert een gelijkmatige droging, zonder dat de roosters of producten gedraaid hoeven worden. De droger beschikt ook over een timer die tot maximaal 24 uur kan worden ingesteld met intervallen 30 minuten.
Doordacht OntwerpDe voedseldroger is uitgevoerd met geïsoleerde behuizing in hoogwaardig RVS, voor optimaal warmtebehoudt en efficiënt functioneren, en door de transparante deur is het droogproces goed in de gaten te houden.
Optimaal GebruiksgemakDe droger biedt ruimte aan 10 niveaus 395 x 380 mm en wordt geleverd inclusief een volledig set RVS roosters. En het apparaat wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Voedseldroger | ProfiLine | 10 Niveaus (395x380mm) | 35°C/75°C | 1kW (230V) | 417x535x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Nauwkeurig InstelbaarHet apparaat is voorzien eenvoudige digitale bediening met een temperatuurbereik 35°C/75°C, waarbij de automatische ventilator zorgt dat de warme lucht door de binnenruimte circuleert. Dit garandeert een gelijkmatige droging, zonder dat de roosters of producten gedraaid hoeven worden. De droger beschikt ook over een timer die tot maximaal 24 uur kan worden ingesteld met intervallen 30 minuten.
Doordacht OntwerpDe voedseldroger is uitgevoerd met geïsoleerde behuizing in hoogwaardig RVS, voor optimaal warmtebehoudt en efficiënt functioneren, en door de transparante deur is het droogproces goed in de gaten te houden.
Optimaal GebruiksgemakDe droger biedt ruimte aan 10 niveaus 395 x 380 mm en wordt geleverd inclusief een volledig set RVS roosters. En het apparaat wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 35°C / 75°C |
| Aantal niveaus | 10 |
| Niveauformaat | B 395 x D 380 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | ≤ 24 u. |
| Binnenverlichting | Nee |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 17 kg |
| Breedte | 417 mm |
| Diepte | 535 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de HENDI Voedseldroger | ProfiLine | 10 Niveaus (395x380mm) | 35°C/75°C | 1kW (230V) | 417x535x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 229026 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


