Caterchef Vleessnijmachine ø220mm | 280w | Dikte/glijplaat Zijn Van Geanodiseerd Aluminium | 382x440x341(h)mm
€450,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Vleessnijmachine ø220mm | 280w | Dikte/glijplaat Zijn Van Geanodiseerd Aluminium | 382x440x341(h)mm | 382x440x341(h)mm | Aluminium
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€450,00 excl. btw
€544,50 incl. btw
Of €181,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688320 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De basis is vervaardigd gegoten aluminium, de slede, mes beschermplaat en dikte/glijplaat zijn geanodiseerd aluminium, roestvrijstaal holgeslepen mes, traploos instelbare snijdikte 0-12mm en slijpapparaat ingebouwd, schuine opstelling voor de beste resultaten.
Bediening: Manueel
Snijdikte: 10mm
Soort aandrijving: V-snaar
Snijdiameter maximaal: 150,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoires uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 280W
Gewicht netto: 14 kg
Materiaal: Aluminium
Afmeting: 382x440x341(h)mm
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø220mm | 280W | Dikte/glijplaat zijn van geanodiseerd aluminium | 382x440x341(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Manueel
Snijdikte: 10mm
Soort aandrijving: V-snaar
Snijdiameter maximaal: 150,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoires uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 280W
Gewicht netto: 14 kg
Materiaal: Aluminium
Afmeting: 382x440x341(h)mm
Specificaties
| Breedte | 382mm |
|---|---|
| Diepte | 440mm |
| Hoogte | 341mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 120 |
| Gewicht | 14kg |
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø220mm | 280W | Dikte/glijplaat zijn van geanodiseerd aluminium | 382x440x341(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688320 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
