Hendi Serveerschaal | Rustica | Porselein | Wit | 100cl | Per Stuk | 245x145x55(h)mm
€12,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Serveerschaal | Rustica | Porselein | Wit | 100cl | Per Stuk | 245x145x55(h)mm
OP VOORRAAD
€12,49 excl. btw
€15,11 incl. btw
Of €5,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 786338 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze serveerschaal is vervaardigd uit een speciale, extreem harde porseleinsoort. Hij is thermoshockbestendig en kan moeiteloos grote temperatuurwisselingen aan, met een temperatuurbestendigheid tot maar liefst 600°C. Licht in gewicht, maar uitzonderlijk stoot- en slijtvast. De zuiver witte afwerking geeft elke maaltijd een elegante uitstraling.
Bestel de HENDI Serveerschaal | RUSTICA | Porselein | Wit | 100cl | Per Stuk | 245x145x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI RUSTICA |
|---|---|
| Soort | Serveerschaal |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Inhoud | 100 cl |
| Stapelbaar | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Ja |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Aantal | 1 |
Bestel de HENDI Serveerschaal | RUSTICA | Porselein | Wit | 100cl | Per Stuk | 245x145x55(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 786338 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


