Olympia Serveerschaal | Whiteware | Porselein | Wit | Per Stuk | 560x150x35(h)mm
€36,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Serveerschaal | Whiteware | Porselein | Wit | Per Stuk | 560x150x35(h)mm
OP VOORRAAD
€36,99 excl. btw
€44,76 incl. btw
Of €14,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | CC898 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Een zeer uitgebreide lijn puur wit porselein een zeer sterke vitro kwaliteit wat een lange levensduur garandeert. Multifunctionele items die stapelbaar en extra stevig zijn dankzij de gerolde randen. Oven-, magnetron-, vriezer- en vaatwasserbestendig.
Bestel de Olympia Serveerschaal | WHITEWARE | Porselein | Wit | Per Stuk | 560x150x35(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Olympia WHITEWARE |
|---|---|
| Soort | Serveerschaal |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Stapelbaar | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Ja |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Aantal | 1 |
Bestel de Olympia Serveerschaal | WHITEWARE | Porselein | Wit | Per Stuk | 560x150x35(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | CC898 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


