Olympia Serveerschalen | Whiteware | Porselein | Wit | 6 Stuks | 220x177x47(h)mm
€41,29
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Serveerschalen | Whiteware | Porselein | Wit | 6 Stuks | 220x177x47(h)mm
OP VOORRAAD
€41,29 excl. btw
€49,96 incl. btw
Of €16,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | W433 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze traditionele ronde gratineerschalen Olympia zijn gemaakt stevig porselein en ideaal voor hotels, kantines en restaurants. Dankzij de gerolde rand zijn de schalen chipbestendig en omdat de schalen zijn voorzien een duurzaam glazuur zijn ze geschikt voor intensief gebruik in een professionele horeca-omgeving. De schalen zijn ook stapelbaar en oven-, magnetron-, vaatwasser- en vriezerbestendig.
Bestel de Olympia Serveerschalen | WHITEWARE | Porselein | Wit | 6 Stuks | 220x177x47(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Olympia WHITEWARE |
|---|---|
| Soort | Serveerschaal |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Stapelbaar | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Ja |
| Geglazuurde voet | Ja |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 177 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Aantal | 6 |
Bestel de Olympia Serveerschalen | WHITEWARE | Porselein | Wit | 6 Stuks | 220x177x47(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | W433 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


