Emga Gastronorm Bak Porselein | 1/2 GN | 32,5x26,5x6(h)cm
€31,00
€26,35
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Gastronorm Bak Porselein | 1/2 GN | 32,5x26,5x6(h)cm | GN 1/2
OP VOORRAAD
€31,00
U bespaart €4,65 (15%)
€26,35 excl. btw
€31,88 incl. btw
Of €10,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 130612 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gastronorm bak porselein | 1/2 GN
Afmeting 32,5x26,5x6(h)cm
Bestel de EMGA Gastronorm bak porselein | 1/2 GN | 32,5x26,5x6(h)cm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 32,5x26,5x6(h)cm
Specificaties
| Breedte | 325mm |
|---|---|
| Diepte | 265mm |
| Hoogte | 60mm |
Bestel de EMGA Gastronorm bak porselein | 1/2 GN | 32,5x26,5x6(h)cm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 130612 |
| EAN / Barcode | 04004133822009 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

