Combisteel Koelwagen | 20x 1/1 GN | -2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 672x780x2030(h)mm
€1.250,00
€937,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelwagen | 20x 1/1 GN | -2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 672x780x2030(h)mm | 395x650x1430(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€1.250,00
U bespaart €312,50 (25%)
€937,50 excl. btw
€1.134,38 incl. btw
Of €378,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0910 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwagen CombiSteel is ideaal voor het eenvoudig vervoeren grote hoeveelheiden gekoelde producten of gerechten, met een ruime capaciteit met 20 niveaus in 1/1 GN-formaat.
De statische koeling met ventilatorondersteuning heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C, praktische digitale bediening met duidelijk display en handmatige ontdooiing. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
De koelwagen heeft een robuuste behuizing in geborsteld RVS met een stevige bovenkant, waar extra producten of hulpmiddelen op kunnen worden geplaats. De geremde kunststof zwenkwielen zorgen samen met de handgrepen aan de zijkanten voor eenvoudig en comfortabel verrijden en de stootrand rondom aan de onderkant beschermt de wagen tegen beschadigingen.
Bovendien is de wagen verkrijgbaar als koelwagen én als warmhoudwagen, met capaciteit voor 1/1 GN of 2/1 GN, zodat voor elke situatie de perfecte wagen of combinatie wagens beschikbaar is!
Bestel de CombiSteel Koelwagen | 20x 1/1 GN | -2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 672x780x2030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De statische koeling met ventilatorondersteuning heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C, praktische digitale bediening met duidelijk display en handmatige ontdooiing. Daarnaast maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
De koelwagen heeft een robuuste behuizing in geborsteld RVS met een stevige bovenkant, waar extra producten of hulpmiddelen op kunnen worden geplaats. De geremde kunststof zwenkwielen zorgen samen met de handgrepen aan de zijkanten voor eenvoudig en comfortabel verrijden en de stootrand rondom aan de onderkant beschermt de wagen tegen beschadigingen.
Bovendien is de wagen verkrijgbaar als koelwagen én als warmhoudwagen, met capaciteit voor 1/1 GN of 2/1 GN, zodat voor elke situatie de perfecte wagen of combinatie wagens beschikbaar is!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Bruto inhoud | 290 liter |
| Binnenafmetingen | B 395 x D 650 x H 1430 mm |
| Capaciteit | 20x 1/1 GN |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 438 kWh |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 105 kg |
| Breedte | 672 mm |
| Diepte | 780 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
Bestel de CombiSteel Koelwagen | 20x 1/1 GN | -2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 672x780x2030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0910 |
| EAN / Barcode | 6153302562593 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





