Saro Koelwagen | Kbw | 15x 1/1 GN | 0°c/+10°c | Wielen | 570x880x1750(h)mm
€4.600,00
€2.990,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelwagen | Kbw | 15x 1/1 GN | 0°c/+10°c | Wielen | 570x880x1750(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.600,00
U bespaart €1.610,00 (35%)
€2.990,00 excl. btw
€3.617,90 incl. btw
Of €1.205,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 126-1615 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwagen uit de KBW-serie Saro is uitgevoerd in robuust RVS en biedt met een capaciteit 15x 1/1 GN een efficiënte oplossing voor het gekoeld opslaan en vervoeren voedingsmiddelen.
Dankzij de hoogwaardige isolatie werkt de wagen relatief energiezuinig, zelfs omgevingstemperaturen tot 43 °C. De digitale regeling maakt daarnaast het instellen het temperatuurbereik 0 °C/+10 °C heel eenvoudig en de wagen maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
De koelwagen is uitgerust met vier soepel rollende zwenkwielen, wat het verplaatsen vergemakkelijkt, zelfs in drukke of compacte ruimtes. De stootbeveiliging en handgrepen op de hoeken in de behuizing zorgen daarbij voor extra veilig en comfortabl gebruik!
Bestel de Saro Koelwagen | KBW | 15x 1/1 GN | 0°C/+10°C | Wielen | 570x880x1750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de hoogwaardige isolatie werkt de wagen relatief energiezuinig, zelfs omgevingstemperaturen tot 43 °C. De digitale regeling maakt daarnaast het instellen het temperatuurbereik 0 °C/+10 °C heel eenvoudig en de wagen maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
De koelwagen is uitgerust met vier soepel rollende zwenkwielen, wat het verplaatsen vergemakkelijkt, zelfs in drukke of compacte ruimtes. De stootbeveiliging en handgrepen op de hoeken in de behuizing zorgen daarbij voor extra veilig en comfortabl gebruik!
Specificaties
| Serie | Saro KBW |
|---|---|
| Type | KBW 1/1 |
| Materiaal | RVS |
| Capaciteit | 15x 1/1 GN |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 120 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 880 mm |
| Hoogte | 1750 mm |
Bestel de Saro Koelwagen | KBW | 15x 1/1 GN | 0°C/+10°C | Wielen | 570x880x1750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 126-1615 |
| EAN / Barcode | 4017337067459 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



