Mastro Koelwagen | 12x 2/1 GN | -2°c/+8°c | Wielen (geremd) | 710x840x1640(h)mm
€2.988,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Koelwagen | 12x 2/1 GN | -2°c/+8°c | Wielen (geremd) | 710x840x1640(h)mm | 12x GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.988,00 excl. btw
€3.615,48 incl. btw
Of €1.205,16 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | IFI0051 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Isolatiedikte 75 mm. Binnen- en buitenbak roestvrij staal. Binnendiepte: 65 Cm (GN 2/1 capaciteit). Polyurethaan isolatie. Automatisch waterverdampingssysteem (heet gas). Automatische ontdooiing. Verlichting binnenin. Op wielen.
Bestel de Mastro Koelwagen | 12x 2/1 GN | -2°C/+8°C | Wielen (Geremd) | 710x840x1640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 12x GN 2/1, Max 60(h)mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | -2°C/+8°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 75 mm |
| Rooster-/niveauformaat | 12x GN 2/1 |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0.3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 105 kg |
| Breedte | 710 mm |
| Diepte | 840 mm |
| Hoogte | 1640 mm |
Bestel de Mastro Koelwagen | 12x 2/1 GN | -2°C/+8°C | Wielen (Geremd) | 710x840x1640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | IFI0051 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

