Bolero Inklapbare Tafel | Hout/aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | ø600x720(h)mm
€129,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Hout/aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | ø600x720(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€129,99 excl. btw
€157,29 incl. btw
Of €52,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | U424 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Ruimtebesparende tafels met essenhout blad die reeds voorbehandeld, maar regelmatig geölied dient te worden, zodat hij bestand is tegen weersinvloeden. Het is wel beter om de tafel niet in de volle zon te plaatsen. De tafel is eenvoudig te verplaatsen en op te slaan en plat verpakt. Ideaal voor cafés. Sla de tafel echter wel droog op, in een goed geventileerde ruimte.
Bestel GAS-DL476 Rustin's teak olie voor het onderhoud het blad.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Hout/Aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | Ø600x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bestel GAS-DL476 Rustin's teak olie voor het onderhoud het blad.
Specificaties
| Materiaal blad | Essenhout (geolied) |
|---|---|
| Materiaal poten | Aluminium |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Diameter | 600 mm |
| Hoogte | 720 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Hout/Aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | Ø600x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | U424 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


