Bolero Inklapbare Tafel | Hout/aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | 600x600x730(h)mm
€141,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Hout/aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | 600x600x730(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€141,99 excl. btw
€171,81 incl. btw
Of €57,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GK991 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met de bistro terrastafel Bolero creëer je eenvoudig een uitnodigende sfeer. Dankzij het handige, inklapbare ontwerp berg je de tafel eenvoudig compact op en breid je snel jouw terrascapaciteit uit.Het natuurlijke, essenhouten tafelblad vormt samen met het aluminium frame een ideale combinatie stijl en duurzaamheid. Perfect voor dagelijks commercieel gebruik in de horeca. Gebruik houtolie GAS-DL476 voor periodiek onderhoud het tafelblad.De tafel staat zeer stevig en stabiel dankzij de anti-slipvoetjes.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Hout/Aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 600x600x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Essenhout (geolied) |
|---|---|
| Materiaal poten | Aluminium |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Zelfmontage |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 7 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 730 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Hout/Aluminium | Essenhout Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 600x600x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GK991 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


