Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1220x607x740(h)mm
€66,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1220x607x740(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€66,99 excl. btw
€81,06 incl. btw
Of €27,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | U543 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Zoek je stevig en praktisch meubilair dat snel op te zetten en op te bergen is? Deze 1220 mm lange Bolero-tafel is ideaal. De inklapbare poten zijn eenvoudig vast te zetten, perfect voor catering of als extra tafel piekdrukte.
Het duurzame tafelblad weerbestendig kunststof en het stalen frame maken de tafel geschikt voor binnen- en buitengebruik. Voor een langere levensduur wordt aangeraden de tafel binnen op te slaan wanneer deze niet in gebruik is. De tafels zijn eenvoudig af te nemen met een doekje, bijvoorbeeld met de reinigende en desinfecterende spray Jantex.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1220x607x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het duurzame tafelblad weerbestendig kunststof en het stalen frame maken de tafel geschikt voor binnen- en buitengebruik. Voor een langere levensduur wordt aangeraden de tafel binnen op te slaan wanneer deze niet in gebruik is. De tafels zijn eenvoudig af te nemen met een doekje, bijvoorbeeld met de reinigende en desinfecterende spray Jantex.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 1220 x 607 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 9 kg |
| Breedte | 1220 mm |
| Diepte | 607 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1220x607x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | U543 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


