Hendi Serveerschalen | Porselein | Wit | 93cl | 3 Stuks | 328x189x58(h)mm
€50,19
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Serveerschalen | Porselein | Wit | 93cl | 3 Stuks | 328x189x58(h)mm
OP VOORRAAD
€50,19 excl. btw
€60,73 incl. btw
Of €20,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 784129 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI rechthoekige serveerschalen met handvatten zijn gemaakt speciaal porselein, ontwikkeld voor maximale stevigheid en duurzaamheid. Ze zijn bestand tegen thermische schokken, zeer slag- en slijtvast en blijven licht in gewicht. Het zuivere witte porselein zorgt voor een stijlvolle en luxe presentatie gerechten, ideaal voor zowel professioneel gebruik als elegante tafeldecoratie.
Bestel de HENDI Serveerschalen | Porselein | Wit | 93cl | 3 Stuks | 328x189x58(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort | Serveerschaal |
|---|---|
| Materiaal | Porselein |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Inhoud | 93 cl |
| Stapelbaar | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Ja |
| Breedte | 328 mm |
| Diepte | 189 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Aantal | 3 |
Bestel de HENDI Serveerschalen | Porselein | Wit | 93cl | 3 Stuks | 328x189x58(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 784129 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

