Bolero Inklapbare Tafel | Perth | Staal | Marineblauw | In-/outdoor | ø600x710(h)mm
€52,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Perth | Staal | Marineblauw | In-/outdoor | ø600x710(h)mm
OP VOORRAAD
€52,69 excl. btw
€63,75 incl. btw
Of €21,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | DZ875 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Op zoek naar fris en levendig binnen- en buitenmeubilair? Dan is deze ronde stoeptafel uit de PERTH-serie Bolero precies wat je nodig hebt. Dankzij de marineblauwe afwerking heeft de tafel een helder en opvallend ontwerp dat elke locatie een moderne uitstraling geeft. Dankzij het lichtgewicht en opvouwbare ontwerp is de Bolero bistrotafel gemakkelijk te vervoeren en compact genoeg om opslagruimte te besparen. Dankzij de praktische constructie kan je personeel de eethoek snel op- en afbouwen. Bovendien is de tafel uitgerust met nylon voetjes die verschuiven voorkomen en vloeren beschermen. Gemaakt gepoedercoat staal is deze duurzame tafel ideaal voor commercieel gebruik zonder zijn frisse uitstraling te verliezen.
Let op, de productafbeelding met stoelen is ter illustratie; stoelen zijn los verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | PERTH | Staal | Marineblauw | In-/Outdoor | Ø600x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding met stoelen is ter illustratie; stoelen zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Bolero PERTH |
|---|---|
| Materiaal | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking | Marineblauw |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Diameter | 600 mm |
| Hoogte | 710 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | PERTH | Staal | Marineblauw | In-/Outdoor | Ø600x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | DZ875 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


