Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1829x743x728(h)mm
€65,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1829x743x728(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€65,99 excl. btw
€79,85 incl. btw
Of €26,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GR770 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Praktisch, stevig en eenvoudig op te bergen, deze opvouwbare rattan tafel Bolero is perfect voor cateraars. Dankzij het draaghandvat en het opvouwbare ontwerp tot de helft zijn grootte is hij gemakkelijk te vervoeren en op te slaan, ideaal voor mobiele cateringbedrijven met beperkte ruimte.
Gemaakt met een taaie, hoge dichtheid polyethyleen bovenkant en gepoedercoat stalen poten, kan de tafel zowel binnen als buiten worden gebruikt. De poten zijn uitgerust met voetdoppen om vloeren te beschermen tegen krassen en vlekken.
Vooraf gemonteerd en direct klaar voor gebruik.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1829x743x728(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gemaakt met een taaie, hoge dichtheid polyethyleen bovenkant en gepoedercoat stalen poten, kan de tafel zowel binnen als buiten worden gebruikt. De poten zijn uitgerust met voetdoppen om vloeren te beschermen tegen krassen en vlekken.
Vooraf gemonteerd en direct klaar voor gebruik.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking blad | Zwart (rotan design) |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 1829 x 743 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 11,7 kg |
| Breedte | 1829 mm |
| Diepte | 743 mm |
| Hoogte | 728 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Zwart Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1829x743x728(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GR770 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


