Bolero Barkrukken | Bistro | Hout/staal | Hout (essen) | Grijs Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm
€305,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkrukken | Bistro | Hout/staal | Hout (essen) | Grijs Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€305,00 excl. btw
€369,05 incl. btw
Of €123,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FB624 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hoge uitvoering de iconische Bistro barstoelen Bolero. De stoelen hebben hetzelfde, kenmerkende stalen frame, in combinatie met een zeer stijlvolle en duurzame essenhouten zitting.Dit zorgt voor een industriële, minimalistische uitstraling die perfect aansluit stijlbewuste cafés, lunchrooms en bars. Het gegalvaniseerd stalen frame is zeer sterk en dankzij de niet-strepende rubberen voetjes worden uw vloeren beschermd tegen krassen en schade wanneer de stoelen verschoven worden.
Bestel de Bolero Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Grijs Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bolero BISTRO |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Houtlook, grijs |
| Materiaal (bekleding) | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (gegalvaniseerd) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 755 mm |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 6,3 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Grijs Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FB624 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


