Bolero Barkruk | Kunstleer/hout | Dark Brown | Houtlook Poten | Indoor | 440x540x1030(h)mm
€185,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkruk | Kunstleer/hout | Dark Brown | Houtlook Poten | Indoor | 440x540x1030(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€185,99 excl. btw
€225,05 incl. btw
Of €75,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GG652 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Stijlvolle hoge barkruk met rugleuning, donkerbruine kunstlederen bekleding en een stevig berkenhouten frame. Wordt volledig gemonteerd en klaar voor gebruik geleverd. Stalen zijn op verzoek verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Barkruk | Kunstleer/Hout | Dark Brown | Houtlook Poten | Indoor | 440x540x1030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Dark brown, houtlook |
|---|---|
| Materiaal (bekleding) | Kunstleer |
| Materiaal (poten/frame) | Hout (berken) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 760 mm |
| Voering / vulling | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 1030 mm |
Bestel de Bolero Barkruk | Kunstleer/Hout | Dark Brown | Houtlook Poten | Indoor | 440x540x1030(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GG652 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


