Bolero Barkruk | Clarisse | Hout/staal | Hout (rubber) | Zwart Frame | Indoor | 430x505x1110(h)mm
€143,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkruk | Clarisse | Hout/staal | Hout (rubber) | Zwart Frame | Indoor | 430x505x1110(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€143,99 excl. btw
€174,23 incl. btw
Of €58,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | DC179 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CLARISSE barkruk Bolero is een stijlvolle toevoeging aan iedere horecaomgeving en combineert moeiteloos een moderne uitstraling met rustieke charme. Dankzij het elegante ontwerp in staalgrijze afwerking met een houten zitting past deze barkruk perfect in bars, restaurants, cafés en andere gastvrije ruimtes waar comfort en uitstraling belangrijk zijn.
De barkruk is vervaardigd met een sterke constructie en voorzien een comfortabele zitting rubberhout, een duurzame en stevige houtsoort die bekendstaat om zijn nette afwerking. De elegante stalen rugleuning biedt extra ondersteuning tijdens het zitten en draagt aan het karaktervolle design.
Voor extra zitcomfort is de barkruk uitgerust met een ergonomische voetsteun, waardoor benen en voeten prettig kunnen rusten tijdens langdurig gebruik. Niet-strepende voetdoppen helpen verschuiven op gladde vloeren te beperken en beschermen de vloer tegen krassen of markeringen.
De CLARISSE barkruk is geschikt voor binnengebruik, eenvoudig schoon te maken en wordt volledig gemonteerd geleverd. Met een zithoogte 760 mm is dit een praktische en representatieve keuze voor professionele omgevingen.
Bestel de Bolero Barkruk | CLARISSE | Hout/Staal | Hout (Rubber) | Zwart Frame | Indoor | 430x505x1110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De barkruk is vervaardigd met een sterke constructie en voorzien een comfortabele zitting rubberhout, een duurzame en stevige houtsoort die bekendstaat om zijn nette afwerking. De elegante stalen rugleuning biedt extra ondersteuning tijdens het zitten en draagt aan het karaktervolle design.
Voor extra zitcomfort is de barkruk uitgerust met een ergonomische voetsteun, waardoor benen en voeten prettig kunnen rusten tijdens langdurig gebruik. Niet-strepende voetdoppen helpen verschuiven op gladde vloeren te beperken en beschermen de vloer tegen krassen of markeringen.
De CLARISSE barkruk is geschikt voor binnengebruik, eenvoudig schoon te maken en wordt volledig gemonteerd geleverd. Met een zithoogte 760 mm is dit een praktische en representatieve keuze voor professionele omgevingen.
Specificaties
| Serie | Bolero CLARISSE |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Houtlook, zwart |
| Materiaal (bekleding) | Rubberhout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 760 mm |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 7,29 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 505 mm |
| Hoogte | 1110 mm |
Bestel de Bolero Barkruk | CLARISSE | Hout/Staal | Hout (Rubber) | Zwart Frame | Indoor | 430x505x1110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | DC179 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


