Polar Bakkerij Koelkast | U-serie | 850l (en600x400) | Rvs | +2°c/+5°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 740x990x2010(h)mm
€2.529,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Bakkerij Koelkast | U-serie | 850l (en600x400) | Rvs | +2°c/+5°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 740x990x2010(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.529,99 excl. btw
€3.061,29 incl. btw
Of €1.020,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | GL180 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Polar U-SERIE bakkerij koelkast is een krachtige en ruime oplossing voor het gekoeld bewaren deeg, patisserie en andere bakkerijproducten. Met een capaciteit voor maar liefst 18 platen 600 x 400 mm biedt de kast volop ruimte voor een overzichtelijke opslag. De hoge kwaliteit RVS behuizing zorgt voor een professionele uitstraling en maakt de koelkast geschikt voor intensief dagelijks gebruik.
Geforceerde Koeling De koelkast maakt gebruik geforceerde koeling, waardoor producten snel en effectief worden gekoeld en de temperatuur gelijkmatig blijft, zelfs veelvuldig openen en sluiten. Dankzij het temperatuurbereik +2°C tot +5°C blijven je producten optimaal gekoeld en vers.
Hoogwaardige ConstructieDe kast is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en voldoet aan de strengste eisen voor professioneel gebruik. De stevige constructie is hygiënisch en eenvoudig schoon te maken, waardoor de koelkast ideaal is voor drukke bakkerijen en keukens.
GebruiksgemakDe koelkast is voorzien een afsluitbare en omkeerbare deur, zodat je zelf de draairichting kunt bepalen en ruimte bespaart. De wielen zorgen voor eenvoudig verplaatsen en positioneren de kast. Dankzij het digitale display is de temperatuur eenvoudig en nauwkeurig in te stellen en te controleren.
Bestel de Polar Bakkerij Koelkast | U-SERIE | 850L (EN600x400) | RVS | +2°C/+5°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Geforceerde Koeling De koelkast maakt gebruik geforceerde koeling, waardoor producten snel en effectief worden gekoeld en de temperatuur gelijkmatig blijft, zelfs veelvuldig openen en sluiten. Dankzij het temperatuurbereik +2°C tot +5°C blijven je producten optimaal gekoeld en vers.
Hoogwaardige ConstructieDe kast is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en voldoet aan de strengste eisen voor professioneel gebruik. De stevige constructie is hygiënisch en eenvoudig schoon te maken, waardoor de koelkast ideaal is voor drukke bakkerijen en keukens.
GebruiksgemakDe koelkast is voorzien een afsluitbare en omkeerbare deur, zodat je zelf de draairichting kunt bepalen en ruimte bespaart. De wielen zorgen voor eenvoudig verplaatsen en positioneren de kast. Dankzij het digitale display is de temperatuur eenvoudig en nauwkeurig in te stellen en te controleren.
Specificaties
| Serie | Polar U-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 850 liter |
| Capaciteit | 18x EN600x400 |
| Materiaal | RVS (intern/extern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +5°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Max. roostercapaciteit | 18 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,16 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 790 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 53,1 |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 143 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de Polar Bakkerij Koelkast | U-SERIE | 850L (EN600x400) | RVS | +2°C/+5°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | GL180 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


