Saro Bakkerij Koelkast | 800l (en600x800) | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm
€2.250,00
€1.462,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Bakkerij Koelkast | 800l (en600x800) | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.250,00
U bespaart €787,50 (35%)
€1.462,50 excl. btw
€1.769,63 incl. btw
Of €589,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-3106 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS bakkerij koelkast Saro heeft een bruto inhoud 800 liter en heeft capaciteit voor EN600x400 en EN600x800 trays, roosters en deegkratten. Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgen de binnenverlichting, en verwarmd deurkozijn voor extra gebruiksgemak.
Bestel de Saro Bakkerij Koelkast | 800L (EN600x800) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgen de binnenverlichting, en verwarmd deurkozijn voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Type | B 800 TN |
|---|---|
| Bruto inhoud | 800 liter |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | +40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 65 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Rooster-/niveauformaat | 600 x 800 mm (of 2x 600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 161 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de Saro Bakkerij Koelkast | 800L (EN600x800) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-3106 |
| EAN / Barcode | 4017337036592 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



