Diamond Koelkast | 525l (en/gn) | Wit | +1°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x740x1900(h)mm
€1.593,00
€1.194,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Koelkast | 525l (en/gn) | Wit | +1°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x740x1900(h)mm | 650x538x1480(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.593,00
U bespaart €398,25 (25%)
€1.194,75 excl. btw
€1.445,65 incl. btw
Of €481,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PFV55/X-R6G |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast Diamond heeft een binnenruimte die zowel geschikt is voor 2/1 GN-formaat als voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400). Dit biedt optimale flexibiliteit voor professionele omgevingen.
De serie is bovendien verkrijgbaar als koelkasten (PFV) en vrieskasten (NFT) met identiek ontwerp, uitgevoerd met behuizing in wit skinplate of geborsteld RVS en met glasdeur of dichte deur. Zo is er voor haast elke situatie en inrichting een geschikt apparaat of combinatie elkaar passende uitvoeringen beschikbaar.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende Roll-Bond verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +1°C/+8°C met automatische ontdooiing, natuurlijke condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook zorgen de zelfsluitende deur en ventilatorschakelaar het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in thermogevormd kunststof met gestanste bodem en afgeronde hoeken, voor makkelijker schoonmaken. Daarnaast heeft de deur een scharnierstop op 90° en een geïntegreerd handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot, een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen - voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat - als 2 stelpoten, zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Toebehoren & AccessoiresHet apparaat wordt geleverd met 4 roosters in 2/1 GN, maar de geleiders zijn ook geschikt voor EN600x400. Bovendien zijn er speciale kunststof kratten voor deze koelkast beschikbaar, waarmee de binnenruimte optimaal kan worden benut.
Bestel de Diamond Koelkast | 525L (EN/GN) | Wit | +1°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x740x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De serie is bovendien verkrijgbaar als koelkasten (PFV) en vrieskasten (NFT) met identiek ontwerp, uitgevoerd met behuizing in wit skinplate of geborsteld RVS en met glasdeur of dichte deur. Zo is er voor haast elke situatie en inrichting een geschikt apparaat of combinatie elkaar passende uitvoeringen beschikbaar.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende Roll-Bond verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +1°C/+8°C met automatische ontdooiing, natuurlijke condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook zorgen de zelfsluitende deur en ventilatorschakelaar het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in thermogevormd kunststof met gestanste bodem en afgeronde hoeken, voor makkelijker schoonmaken. Daarnaast heeft de deur een scharnierstop op 90° en een geïntegreerd handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot, een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen - voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat - als 2 stelpoten, zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Toebehoren & AccessoiresHet apparaat wordt geleverd met 4 roosters in 2/1 GN, maar de geleiders zijn ook geschikt voor EN600x400. Bovendien zijn er speciale kunststof kratten voor deze koelkast beschikbaar, waarmee de binnenruimte optimaal kan worden benut.
Specificaties
| Type | Diamond PFV55-R6 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 525 liter |
| Binnenafmetingen | B 650 x D 538 x H 1480 mm |
| Capaciteit | 2/1 GN, EN600x400 |
| Materiaal | Staalplaat (extern), ABS (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Natuurlijk |
| Isolatie | 60 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 118 kg |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 1900 mm |
Bestel de Diamond Koelkast | 525L (EN/GN) | Wit | +1°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x740x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PFV55/X-R6G |
| EAN / Barcode | 5407011590301 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






