Combisteel Koelkast | Standard Line | 1410l (2/1 Gn) | Rvs | +2ºc/+8ºc | Geforceerd | 1480x830x2010(h)mm
€2.330,00
€1.747,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Standard Line | 1410l (2/1 Gn) | Rvs | +2ºc/+8ºc | Geforceerd | 1480x830x2010(h)mm | 1360x685x1390(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.330,00
U bespaart €582,50 (25%)
€1.747,50 excl. btw
€2.114,48 incl. btw
Of €704,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0074 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele dubbeldeurs koeling uit de STANDARD LINE CombiSteel is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in geborsteld RVS. De capaciteit voor 2/1 GN-formaat maakt het apparaat perfect voor horeca-toepassingen en bovendien biedt de CombiSteel STANDARD LINE een ruim assortiment aan horeca-apparatuur, zoals koel- en vrieskasten, vaatwassers, koel- en vrieswerkbanken, blastchillers en nog veel meer!
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koeling gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Flexibel & PraktischHet interieur beschikt over 3 verstelbare 2/1 GN-roosters per deur, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte. De deuren zijn ieder voorzien een eigen slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten, en de stevige RVS stelpoten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Koelkast | STANDARD LINE | 1410L (2/1 GN) | RVS | +2ºC/+8ºC | Geforceerd | 1480x830x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koeling gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Flexibel & PraktischHet interieur beschikt over 3 verstelbare 2/1 GN-roosters per deur, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte. De deuren zijn ieder voorzien een eigen slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten, en de stevige RVS stelpoten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Serie | CombiSteel STANDARD LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1410 liter |
| Binnenafmetingen | B 1360 x D 685 x H 1390 mm |
| Materiaal | RVS 18/8 (extern), RVS AISI-201 (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,16 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1517 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 190 kg |
| Breedte | 1480 mm |
| Diepte | 830 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | STANDARD LINE | 1410L (2/1 GN) | RVS | +2ºC/+8ºC | Geforceerd | 1480x830x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0074 |
| EAN / Barcode | 7435137792758 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




