Combisteel Koelkast | Energy Line | Energiezuinig | 1300l (2/1 Gn) | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1420x875x2100(h)mm
€2.650,00
€1.987,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Energy Line | Energiezuinig | 1300l (2/1 Gn) | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1420x875x2100(h)mm | 1240x700x1501(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.650,00
U bespaart €662,50 (25%)
€1.987,50 excl. btw
€2.404,88 incl. btw
Of €801,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0252 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele koel- en vrieskasten uit de ENERGY LINE CombiSteel combineren een zeer laag energieverbruik met een robuuste constructie in stevig RVS en krachtige koelprestaties. Bovendien is deze serie koelingen verkrijgbaar in diverse formaten, zodat voor praktisch elke situatie een perfect model beschikbaar is.
Krachtig & ZuinigDe krachtige koelprestaties worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast maakt de koelkast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel, is de behuizing voorzien extra dikke isolatie en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A, voor een bijzonder laag energieverbruik. En de koelkast is ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
Praktische ConstructieDe koelkast heeft een interne maat voor 2/1 GN, de meestgebruikte standaard in professionele horeca, en wordt per deur geleverd met 3 verstelbare roosters en geleidersets en een vast bodemrooster, voor praktische inrichting de binnenruimte.
De interne LED-verlichting zorgt voor optimaal zicht op de inhoud en de zelfsluitende deuren, met ieder een eigen slot, bieden extra gebruiksgemak. En daarnaast zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Koelkast | ENERGY LINE | Energiezuinig | 1300L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1420x875x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe krachtige koelprestaties worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast maakt de koelkast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel, is de behuizing voorzien extra dikke isolatie en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A, voor een bijzonder laag energieverbruik. En de koelkast is ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
Praktische ConstructieDe koelkast heeft een interne maat voor 2/1 GN, de meestgebruikte standaard in professionele horeca, en wordt per deur geleverd met 3 verstelbare roosters en geleidersets en een vast bodemrooster, voor praktische inrichting de binnenruimte.
De interne LED-verlichting zorgt voor optimaal zicht op de inhoud en de zelfsluitende deuren, met ieder een eigen slot, bieden extra gebruiksgemak. En daarnaast zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Serie | CombiSteel ENERGY LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1300 liter |
| Binnenafmetingen | B 1240 x D 700 x H 1501 mm |
| Materiaal | RVS AISI-430 (extern), RVS AISI-304 (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (110 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 90 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,27 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 464 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,36 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 198 kg |
| Breedte | 1420 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | ENERGY LINE | Energiezuinig | 1300L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1420x875x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0252 |
| EAN / Barcode | 7422242997994 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



