Combisteel Koelkast | Pro Line | 1200l | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1400x710x2050(h)mm
€3.315,00
€2.486,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Pro Line | 1200l | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1400x710x2050(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.315,00
U bespaart €828,75 (25%)
€2.486,25 excl. btw
€3.008,36 incl. btw
Of €1.002,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5045 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele dubbeldeurs koeling uit de premium PRO LINE CombiSteel is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in hoogwaardig RVS. Bovendien biedt de CombiSteel PRO LINE een ruim assortiment aan premium horeca-apparatuur, zoals koel- en vrieskasten, koel- en vriescellen, pizzawerkbanken, saladettes, blastchillers en nog veel meer!
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koeling gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Hoogwaardig GebruiksgemakDe PRO LINE koelkast wordt per deur geleverd met 3 verstelbare roosters en geleidersets, voor flexibele inrichting de binnenruimte. Daarbij zijn aanvullende roosters en geleidersets apart verkrijgbaar, met ruimte voor maximaal 29 geleidersets en roosters per deur met geleiderafstand 45 mm.
De LED-interieurverlichting zorgt verder voor beter zicht op de inhoud en de deuren zijn ieder voorzien een eigen slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten. Bovendien zorgen de stevige RVS stelpoten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Koelkast | PRO LINE | 1200L | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1400x710x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koeling gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Hoogwaardig GebruiksgemakDe PRO LINE koelkast wordt per deur geleverd met 3 verstelbare roosters en geleidersets, voor flexibele inrichting de binnenruimte. Daarbij zijn aanvullende roosters en geleidersets apart verkrijgbaar, met ruimte voor maximaal 29 geleidersets en roosters per deur met geleiderafstand 45 mm.
De LED-interieurverlichting zorgt verder voor beter zicht op de inhoud en de deuren zijn ieder voorzien een eigen slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten. Bovendien zorgen de stevige RVS stelpoten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1200 liter |
| Materiaal | RVS AISI-430 (extern), RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (90 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Max. roostercapaciteit | 58 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 530 x 565 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,87 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1414 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 190 kg |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | PRO LINE | 1200L | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1400x710x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5045 |
| EAN / Barcode | 7435137791737 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







