Combisteel Inklapbare Werktafel | Rvs | Indoor | 1200x700x850(h)mm
€315,00
€236,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inklapbare Werktafel | Rvs | Indoor | 1200x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€315,00
U bespaart €78,75 (25%)
€236,25 excl. btw
€285,86 incl. btw
Of €95,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze inklapbare RVS werktafel CombiSteel met een diepte 700 mm is snel en eenvoudig in te klappen en zeer compact op te bergen. Dit maakt de werktafel ideaal voor gebruik tijdens bijvoorbeeld evenementen of workshops. De verstelbare poten zorgen er bovendien voor dat wanneer je de tafel op een enigszins oneven vloer plaatst, je eenvoudig de poten aanpast aan de oneffenheden voor extra stabiliteit.
Bestel de CombiSteel Inklapbare Werktafel | RVS | Indoor | 1200x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Draagkracht | Max. 120 kg |
| Verstelbare poten | Ja |
| Gewicht | 24 kg |
Bestel de CombiSteel Inklapbare Werktafel | RVS | Indoor | 1200x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0005 |
| EAN / Barcode | 7435137824800 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

