Saro Koelkast | Energiezuinig | 1300l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 1420x875x2090(h)mm
€3.640,00
€2.366,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelkast | Energiezuinig | 1300l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 1420x875x2090(h)mm | 1240x700x1501(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.640,00
U bespaart €1.274,00 (35%)
€2.366,00 excl. btw
€2.862,86 incl. btw
Of €954,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-1425 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De praktische GN 1410 TN PRO dubbeldeurs koelkast Saro is volledig vervaardigd uit robuust RVS, zowel aan de binnen- als buitenzijde, en de binnenruimte biedt capaciteit voor 2/1 GN voor optimale toepasbaarheid in professionele horeca.
Krachtig & ZuinigDe hoogwaardige koelprestaties worden gegarandeerd door krachtige geforceerde koeling met hoogefficiënte compressor, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale DIXELL-temperatuurregeling.
Daarnaast gebruikt de koelkast milieuvriendelijk koelmiddel R600a, heeft de behuizing een extra dikke isolatie 90 mm en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A, voor een bijzonder laag energieverbruik. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast wordt geleverd inclusief 6 in hoogte verstelbare roosters in 2/1 GN-formaat met draagkracht tot ca. 25 kg (gelijk verdeeld), maar de geleiders zijn ook geschikt voor het plaatsen 2/1 GN-bakken, voor optimale flexibiliteit het inrichten. Daarnaast zijn de zelfsluitende deuren ieder voorzien een slot.
De diepgetrokken zijwanden en de afgeronde hoeken in het interieur zorgen samen met de gladde oppervlakken en magnetisch verwijderbare deurrubbers voor eenvoudig schoonmaken. En door de stevige verstelbare RVS poten is het apparaat stabieler te plaatsen, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Kortom, deze Saro GN 1410 TN PRO koelkast combineert koelcapaciteit, gebruiksgemak en een laag energieverbruik in één professionele oplossing.
Bestel de Saro Koelkast | Energiezuinig | 1300L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 1420x875x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe hoogwaardige koelprestaties worden gegarandeerd door krachtige geforceerde koeling met hoogefficiënte compressor, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale DIXELL-temperatuurregeling.
Daarnaast gebruikt de koelkast milieuvriendelijk koelmiddel R600a, heeft de behuizing een extra dikke isolatie 90 mm en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A, voor een bijzonder laag energieverbruik. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast wordt geleverd inclusief 6 in hoogte verstelbare roosters in 2/1 GN-formaat met draagkracht tot ca. 25 kg (gelijk verdeeld), maar de geleiders zijn ook geschikt voor het plaatsen 2/1 GN-bakken, voor optimale flexibiliteit het inrichten. Daarnaast zijn de zelfsluitende deuren ieder voorzien een slot.
De diepgetrokken zijwanden en de afgeronde hoeken in het interieur zorgen samen met de gladde oppervlakken en magnetisch verwijderbare deurrubbers voor eenvoudig schoonmaken. En door de stevige verstelbare RVS poten is het apparaat stabieler te plaatsen, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Kortom, deze Saro GN 1410 TN PRO koelkast combineert koelcapaciteit, gebruiksgemak en een laag energieverbruik in één professionele oplossing.
Specificaties
| Type | Saro GN 1410 TN PRO |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1300 liter |
| Binnenafmetingen | B 1240 x D 700 x H 1501 mm |
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 90 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,31 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 478 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 22,2 |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 180 kg |
| Breedte | 1420 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 2090 mm |
Bestel de Saro Koelkast | Energiezuinig | 1300L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 1420x875x2090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-1425 |
| EAN / Barcode | 4017337068043 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




