Combisteel Koelkast | 744l | Wit | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen | 1215x585x1853(h)mm
€1.850,00
€1.387,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 744l | Wit | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen | 1215x585x1853(h)mm | 1098x444x1620(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.850,00
U bespaart €462,50 (25%)
€1.387,50 excl. btw
€1.678,88 incl. btw
Of €559,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0563 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koeling CombiSteel is beschikbaar als koelkast en als vrieskast, beide met een zeer compact formaat en strakke witte afwerking, perfect voor gebruik in de horeca of andere professionele omgevingen.
Krachtige KoelingDe krachtige koelprestaties deze uitvoering worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koelkast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktische ConstructieDe koelkast wordt geleverd met per deur 3 verstelbare roosters en 1 groot vast bodemrooster, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte. De deuren met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en ieder een eigen slot bieden extra gebruiksgemak. Daarnaast zorgen de stelvoetjes aan de voorkant voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en is de achterkant voorzien rollers, voor eenvoudiger verplaatsen!
Bestel de CombiSteel Koelkast | 744L | Wit | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen | 1215x585x1853(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe krachtige koelprestaties deze uitvoering worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. Daarnaast maakt de koelkast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktische ConstructieDe koelkast wordt geleverd met per deur 3 verstelbare roosters en 1 groot vast bodemrooster, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte. De deuren met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en ieder een eigen slot bieden extra gebruiksgemak. Daarnaast zorgen de stelvoetjes aan de voorkant voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en is de achterkant voorzien rollers, voor eenvoudiger verplaatsen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 744 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1098 x D 444 x H 1620 mm |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (105 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 540 x 417 mm |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,81 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1026 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 114 kg |
| Breedte | 1215 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 1853 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 744L | Wit | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen | 1215x585x1853(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0563 |
| EAN / Barcode | 6153302548504 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



