Bartscher Koelkast | 1350l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1485x835x2050(h)mm
€2.798,00
€2.098,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 1350l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1485x835x2050(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING
€2.798,00
U bespaart €699,50 (25%)
€2.098,50 excl. btw
€2.539,19 incl. btw
Of €846,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700853 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze dubbeldeurs RVS koelkast biedt met zijn tussenschappen in 2/1 GN-formaat een bijzonder grote hoeveelheid ruimte voor de opslag gekoelde producten. De krachtige geforceerde koeling zorgt voor een gelijkmatige en constante temperatuur in de binnenruimte.
Bestel de Bartscher Koelkast | 1350L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1485x835x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher KGN2-212 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1350 liter |
| Materiaal | RVS (extern), verzinkt (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (75 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 70 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 803 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,43 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 160 kg |
| Breedte | 1485 mm |
| Diepte | 835 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 1350L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1485x835x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700853 |
| EAN / Barcode | 4015613846453 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











