Tefcold Bakkerij Koelkast | 850l (en600x800) | Rvs | -2°c/+10°c | Geforceerd | 0.33kw | Wielen (geremd) | 740x990x2010(h)mm
€2.193,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Bakkerij Koelkast | 850l (en600x800) | Rvs | -2°c/+10°c | Geforceerd | 0.33kw | Wielen (geremd) | 740x990x2010(h)mm | 0.33kW | 620x860x1397(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.193,00 excl. btw
€2.653,53 incl. btw
Of €884,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 17666 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele BK850 bakkerskoelkast Tefcold is voorzien 10 geleiderniveaus die geschikt zijn voor euronorm-formaat roosters, trays en deegkratten, zowel 600 x 400 mm (2 per niveau) als 600 x 800 mm (1 per niveau).
Krachtige & Verantwoorde KoelingDe koelkast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Daarnaast is het apparaat voorzien energielabel C, een relatief zuinige categorie, zodat je zeker weet dat je een koeling hebt die niet te veel energie verbruikt. En het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Optimaal GebruiksgemakDe BK850 bakkerskoelkast Tefcold heeft een zelfsluitende deur met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot, interne LED-verlichting en de extra stevige geremde wielen voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bestel de Tefcold Bakkerij Koelkast | 850L (EN600x800) | RVS | -2°C/+10°C | Geforceerd | 0.33kW | Wielen (Geremd) | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige & Verantwoorde KoelingDe koelkast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Daarnaast is het apparaat voorzien energielabel C, een relatief zuinige categorie, zodat je zeker weet dat je een koeling hebt die niet te veel energie verbruikt. En het apparaat maakt daarnaast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Optimaal GebruiksgemakDe BK850 bakkerskoelkast Tefcold heeft een zelfsluitende deur met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot, interne LED-verlichting en de extra stevige geremde wielen voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Specificaties
| Type | Tefcold BK850 |
|---|---|
| Uitvoering | Bakkerij koelkast |
| Bruto inhoud | 850 liter |
| Binnenafmetingen | B 620 x D 860 x H 1397 mm |
| Capaciteit | 10x EN600x800 / 20x EN600x400 |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Temperatuurbereik | -2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (100 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 10 |
| Rooster-/niveauformaat | EN (B 600 x D 800 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,17 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 790 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 48,6 |
| Aansluitwaarde | 0,33 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 143 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de Tefcold Bakkerij Koelkast | 850L (EN600x800) | RVS | -2°C/+10°C | Geforceerd | 0.33kW | Wielen (Geremd) | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 17666 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


