Bolero Afzetpaal | Rvs (geborsteld) | Incl. Rood Afzetlint (3m) | ø345x965(h)mm
€103,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Afzetpaal | Rvs (geborsteld) | Incl. Rood Afzetlint (3m) | ø345x965(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€103,99 excl. btw
€125,83 incl. btw
Of €41,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GG723 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle en praktische afzetpaal Bolero heeft een rood lint dat tot 3 m uit te trekken is en een extra verzwaarde voet die de paal stabiel op zijn plaats houdt. En door de bevestigingsclip aan het uiteinde het lint, kunnen meerdere afzetpalen met elkaar worden verbonden.
De afzetpaal helpt rijen te organiseren voor bijvoorbeeld drukke hotels, nachtclubs en vliegvelden. Daarnaast is de afzetpaal ook zeer geschikt om specifieke objecten of zones af te zetten of een ruimte in meerdere partities te verdelen.
Bestel de Bolero Afzetpaal | RVS (Geborsteld) | Incl. Rood Afzetlint (3m) | Ø345x965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzetpaal helpt rijen te organiseren voor bijvoorbeeld drukke hotels, nachtclubs en vliegvelden. Daarnaast is de afzetpaal ook zeer geschikt om specifieke objecten of zones af te zetten of een ruimte in meerdere partities te verdelen.
Specificaties
| Uitvoering | Incl. afzetlint (3 m) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Geborsteld RVS (paal + voet) / rood (lint) |
| Gewicht | 8 kg |
| Breedte | Ø 350 mm |
| Hoogte | 965 mm |
Bestel de Bolero Afzetpaal | RVS (Geborsteld) | Incl. Rood Afzetlint (3m) | Ø345x965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GG723 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Afzetkoord Wandmodel Zwart
-25% KORTING
Bartscher
