Hendi Opbergrek | Verchroomd | 4 Schappen (verstelbaar) | Extra Stevig | 910x455x1830(h)mm
€134,50
€114,33
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Opbergrek | Verchroomd | 4 Schappen (verstelbaar) | Extra Stevig | 910x455x1830(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€134,50
U bespaart €20,18 (15%)
€114,33 excl. btw
€138,33 incl. btw
Of €46,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 812259 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit extra stevige opbergrek HENDI is voorzien 4 verstelbare schappen en stelpootjes voor een stabiele en waterpas plaatsing. Het opbergrek is gemaakt verchroomd ijzer en heeft een maximale belasting 125 kg per schap, waardoor het geschikt is voor het veilig opbergen diverse producten.
Bestel de HENDI Opbergrek | Verchroomd | 4 Schappen (Verstelbaar) | Extra Stevig | 910x455x1830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | 4 schappen (verstelbaar) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Verchroomd |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | 125 kg |
| Gewicht | 16,8 kg |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 1830 mm |
Bestel de HENDI Opbergrek | Verchroomd | 4 Schappen (Verstelbaar) | Extra Stevig | 910x455x1830(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 812259 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
