Hendi Aardappelschilmachine | 240-360kg/u | Lading 18kg | 1.1kw (230v) | 622x540x997(h)mm
€1.595,00
€1.355,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Aardappelschilmachine | 240-360kg/u | Lading 18kg | 1.1kw (230v) | 622x540x997(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.595,00
U bespaart €239,25 (15%)
€1.355,75 excl. btw
€1.640,46 incl. btw
Of €546,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 229224 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Snel grote hoeveelheden geschilde aardappelen nodig? Dan hebben wij voor jou deze aardappelschilmachine HENDI. De grote trommel in combinatie met de krachtige motor maakt het mogelijk om binnen enkele minuten een lading aardappelen te schillen. De water- en afvoeraansluiting zorgt ervoor dat je altijd vers gewassen en geschilde aardappelen krijgt.
Bestel de HENDI Aardappelschilmachine | 240-360kg/u | Lading 18kg | 1.1kW (230V) | 622x540x997(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Invoercapaciteit | 18 kg |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 240 - 360 kg/uur |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 42,2 kg |
| Breedte | 622 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 997 mm |
Bestel de HENDI Aardappelschilmachine | 240-360kg/u | Lading 18kg | 1.1kW (230V) | 622x540x997(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 229224 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


