Diamond Wijnkoelkast | Millebolle Evo | 440l (151x 75cl) | Rvs/zwart | 2 Zones | +5°c/+18°c | Geforceerd | 595x720x1767(h)mm
€2.334,00
€1.750,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wijnkoelkast | Millebolle Evo | 440l (151x 75cl) | Rvs/zwart | 2 Zones | +5°c/+18°c | Geforceerd | 595x720x1767(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.334,00
U bespaart €583,50 (25%)
€1.750,50 excl. btw
€2.118,11 incl. btw
Of €706,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-38CS-SW-2EME_B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze grote professionele wijnkoelkast uit de MILLEBOLLE-serie Diamond biedt diverse features voor het in optimale conditie opslaan en etaleren diverse soorten wijnen, zodat deze niet alleen aantrekkelijke worden gepresenteerd, maar ook de kwaliteit zo lang mogelijk bewaard blijft.
Optimale ConditieOm de kwaliteit de wijn zo hoog mogelijk te houden, is de deur voorzien speciaal behandeld glas, zodat het schadelijk licht en UV-stralen tegenhoudt. Daarnaast zorgen de anti-vibratie roosters dat de wijnen niet kunnen trillen wanneer het koelsysteem inschakelt.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft 2 temperatuurzones met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en intuïtieve digitale bediening met thermometer achter de deur. De zones hebben een per zone onafhankelijk instelbaar temperatuurbereik +5°C/+10°C en +10°C/+18°C, wat de wijnkoeling geschikt maakt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en automatische condensverdamping voor extra gebruiksgemak, maakt het apparaat milieuvriendelijk koelmiddel en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardige ConstructieDe Diamond MILLEBOLLE wijnkoeling heeft een behuizing in zwartgelakt staal en deurframe in geborsteld RVS, voor een strakke moderne uitstraling, en Thermopane®-beglazing met UV-/lichtfilter. De deur, met omkeerbare scharnierkant, heeft daarnaast magnetische rubbers, voor eenvoudig schoonmaken en onderhouden, en is voorzien een slot met sleutels.
Het interieur is uitgevoerd in thermogevormd zwart ABS-kunststof en heeft verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde LED-verlichting. Daarbij biedt de wijnkoelkast ruimte aan maar liefst 151 standaardformaat wijnflessen. Bovendien produceert het apparaat relatief weinig geluid en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Diamond Wijnkoelkast | MILLEBOLLE EVO | 440L (151x 75cl) | RVS/Zwart | 2 Zones | +5°C/+18°C | Geforceerd | 595x720x1767(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale ConditieOm de kwaliteit de wijn zo hoog mogelijk te houden, is de deur voorzien speciaal behandeld glas, zodat het schadelijk licht en UV-stralen tegenhoudt. Daarnaast zorgen de anti-vibratie roosters dat de wijnen niet kunnen trillen wanneer het koelsysteem inschakelt.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft 2 temperatuurzones met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en intuïtieve digitale bediening met thermometer achter de deur. De zones hebben een per zone onafhankelijk instelbaar temperatuurbereik +5°C/+10°C en +10°C/+18°C, wat de wijnkoeling geschikt maakt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en automatische condensverdamping voor extra gebruiksgemak, maakt het apparaat milieuvriendelijk koelmiddel en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardige ConstructieDe Diamond MILLEBOLLE wijnkoeling heeft een behuizing in zwartgelakt staal en deurframe in geborsteld RVS, voor een strakke moderne uitstraling, en Thermopane®-beglazing met UV-/lichtfilter. De deur, met omkeerbare scharnierkant, heeft daarnaast magnetische rubbers, voor eenvoudig schoonmaken en onderhouden, en is voorzien een slot met sleutels.
Het interieur is uitgevoerd in thermogevormd zwart ABS-kunststof en heeft verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde LED-verlichting. Daarbij biedt de wijnkoelkast ruimte aan maar liefst 151 standaardformaat wijnflessen. Bovendien produceert het apparaat relatief weinig geluid en zorgen de stelvoeten voor stabielere plaatsing!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Serie | Diamond MILLEBOLLE EVO |
|---|---|
| Type | WCB/38-T2 |
| Uitvoering | 2 zones |
| Bruto inhoud | 470 liter |
| Capaciteit | 151x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Staal (behuizing), RVS (deur), ABS (intern), hout (roosters) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (deur), zwart (behuizing/intern) |
| Temperatuurbereik | +5°C / +10°C & +10°C / +18°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 35 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 7 + bodemrooster |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 39 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,48 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 175 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 122 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 1767 mm |
Bestel de Diamond Wijnkoelkast | MILLEBOLLE EVO | 440L (151x 75cl) | RVS/Zwart | 2 Zones | +5°C/+18°C | Geforceerd | 595x720x1767(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-38CS-SW-2EME_B |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




