Gastro-inox Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 12kg (koelen) / 8kg (vriezen) | 0.65kw (230v) | Wielen | 790x730x880(h)mm
€3.575,00
€2.860,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Blastchiller | 5 Niveaus (en/gn) | Max. 12kg (koelen) / 8kg (vriezen) | 0.65kw (230v) | Wielen | 790x730x880(h)mm | 0.65kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.575,00
U bespaart €715,00 (20%)
€2.860,00 excl. btw
€3.460,60 incl. btw
Of €1.153,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 203.002 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Model 5x gastronorm 1/1 of 5x 600x400mm
Buitenzijde Roestvrijstaal
Wielen/poten Pootjes
Temperatuur bereik 5°C tot -35°C
Isolatie dikte 60(mm)
Aantal deuren 1
Vervangbare deurrubbers Ja
Zelfsluitende deuren Ja
Gewicht 110 kg
Afmetingen (buiten)790(b)x730(d)x880(h)mm
Garantie 2 jaar
Bestel de Gastro-Inox Blastchiller | 5 Niveaus (EN/GN) | Max. 12kg (Koelen) / 8kg (Vriezen) | 0.65kW (230V) | Wielen | 790x730x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Buitenzijde Roestvrijstaal
Wielen/poten Pootjes
Temperatuur bereik 5°C tot -35°C
Isolatie dikte 60(mm)
Aantal deuren 1
Vervangbare deurrubbers Ja
Zelfsluitende deuren Ja
Gewicht 110 kg
Afmetingen (buiten)790(b)x730(d)x880(h)mm
Garantie 2 jaar
Specificaties
| Temperatuurbereik | -18°C / +3°C |
|---|---|
| Koelcapaciteit | Max. 12 kg |
| Koelcyclus | 90 min |
| Vriescapaciteit | Max. 8 kg |
| Vriescyclus | 270 min |
| Niveaus | 5 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Koelmiddel | R452A |
| Bediening | Digitaal |
| Isolatie | 60 mm |
| Zelfsluitende deur | Ja |
| Materiaal | RVS (extern) |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,65 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 110 kg |
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Gastro-Inox Blastchiller | 5 Niveaus (EN/GN) | Max. 12kg (Koelen) / 8kg (Vriezen) | 0.65kW (230V) | Wielen | 790x730x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 203.002 |
| EAN / Barcode | 7445908425419 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
