Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 35l/u | 3.5kw | 230v (3 Fase) | 490x700x1100(h)mm
€25.363,00
€19.022,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 35l/u | 3.5kw | 230v (3 Fase) | 490x700x1100(h)mm | 3.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€25.363,00
U bespaart €6.340,75 (25%)
€19.022,25 excl. btw
€23.016,92 incl. btw
Of €7.672,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TGV/35DW-230/3- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 35l/u | 3.5kw | 230v (3 Fase) | 490x700x1100(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie IJsmachines. Voorzien van een vermogen van 3.5 kW, 230V aansluiting. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 179,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Water condensor.- Vertikale turbine met automatische extractie.- Mengvermogen, minimum 3 lit. en maximum 7 lit.- Geluidsniveau onder 70 dB.- Vertikale cylinderverdampers voor een grotere wisseloppervlakte.- Cyclus met tijdcontrole of temperatuurcontrole.- Exclusief distributiesysteem. - Automatisch diagnosesysteem.- Duur de cyclus: 18/12 min.- Vermogen per uur: 35 liters.NB: enkel voor koud gebruik, geleverd op wielen.Specificaties
| Breedte | 490mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 1100mm |
| Voltage | 230(3-fase) |
| kW | 3.2 |
| Gewicht | 179Kg |
| Volume | 0.57 |
Bestel de Diamond Verticale Automatische Ijsturbine + Watercondensor | 35L/u | 3.5kW | 230V (3 Fase) | 490x700x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TGV/35DW-230/3- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schilferijsmachine 90kg/24h
-25% KORTING
Bartscher
Ijsmachine 1500
-25% KORTING
Combisteel



