Diamond Wasbakbakunit | Pro 600 | Rvs | Spoelbak + Mengkraan | Achteropstand | 600x600x280/400(h)mm
€796,00
€597,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wasbakbakunit | Pro 600 | Rvs | Spoelbak + Mengkraan | Achteropstand | 600x600x280/400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€796,00
U bespaart €199,00 (25%)
€597,00 excl. btw
€722,37 incl. btw
Of €240,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | A60/PFX6-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De PRO 600 kooklijn Diamond biedt hoge kwaliteit apparatuur en toebehoren met onberispelijke afwerking, zorg voor detail, subliem design en een brede keuze aan diverse apparatuur en toebehoren.
Wasbak + MengkraanDeze RVS wasbak uit de PRO 600 kooklijn Diamond is volledig gemaakt hoge kwaliteit RVS en heeft een spoelbak B 400 x D 400 x H 200 mm. De wasbak is voorzien mengkraan (warm/koud), afvoerhevel, zeef en overloopstop.
Bovendien is de wasbak te combineren met bijbehorend onderstel uit de Diamond PRO 600 kooklijn.
Bestel de Diamond Wasbakbakunit | PRO 600 | RVS | Spoelbak + Mengkraan | Achteropstand | 600x600x280/400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Wasbak + MengkraanDeze RVS wasbak uit de PRO 600 kooklijn Diamond is volledig gemaakt hoge kwaliteit RVS en heeft een spoelbak B 400 x D 400 x H 200 mm. De wasbak is voorzien mengkraan (warm/koud), afvoerhevel, zeef en overloopstop.
Bovendien is de wasbak te combineren met bijbehorend onderstel uit de Diamond PRO 600 kooklijn.
Specificaties
| Serie | Diamond PRO 600 |
|---|---|
| Uitvoering | Incl. mengkraan |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Breedte(n) | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 280 / 400 mm |
| Spoelbak(ken) | 1 (B 400 x D 400 x H 200 mm) |
| Gewicht | 14 kg |
Bestel de Diamond Wasbakbakunit | PRO 600 | RVS | Spoelbak + Mengkraan | Achteropstand | 600x600x280/400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | A60/PFX6-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


