Combisteel Handwastafel | Rvs | Kniebediening (zelfsluitend) | 500x400x850/950(h)mm
€625,00
€468,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Handwastafel | Rvs | Kniebediening (zelfsluitend) | 500x400x850/950(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€625,00
U bespaart €156,25 (25%)
€468,75 excl. btw
€567,19 incl. btw
Of €189,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.0780 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze staande handwasbak CombiSteel heeft praktische kniebediening en is voorzien een zelfsluitend mechanisme, zodat niets met vieze handen hoeft te worden aangeraakt en waterverspilling wordt voorkomen.
De onderkast is uitgevoerd met draaideur, waar de aansluitingen voor water en afvoer netjes achter zijn weggewerkt en extra bergruimte in beschikbaar is. Bovendien zorgt het spatscherm achter voor extra hygiënisch gebruik en zorgen de stevige RVS stelpoten voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Handwastafel | RVS | Kniebediening (Zelfsluitend) | 500x400x850/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De onderkast is uitgevoerd met draaideur, waar de aansluitingen voor water en afvoer netjes achter zijn weggewerkt en extra bergruimte in beschikbaar is. Bovendien zorgt het spatscherm achter voor extra hygiënisch gebruik en zorgen de stevige RVS stelpoten voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Uitvoering | Staand model |
|---|---|
| Achteropstand | Ja |
| Spoelbak(ken) | Ja |
| Spoelbakformaat | B 440 x D 286 x H 120 mm |
| Kraan | Ja |
| Mengkraan | Nee |
| Zwenkbare hals | Ja |
| Bediening | Kniebediening |
| Zelfsluitende kraan | Ja |
| Overloop | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 850 / 950 mm |
Bestel de CombiSteel Handwastafel | RVS | Kniebediening (Zelfsluitend) | 500x400x850/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.0780 |
| EAN / Barcode | 7435137856887 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


