Combisteel Handwastafel | Rvs | Wasbak + Uitstortbak | Mengkraan | 500x700x850/890(h)mm
€710,00
€532,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Handwastafel | Rvs | Wasbak + Uitstortbak | Mengkraan | 500x700x850/890(h)mm
GRATIS VERZENDING
€710,00
U bespaart €177,50 (25%)
€532,50 excl. btw
€644,33 incl. btw
Of €214,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.0765 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze staande handwasbak CombiSteel is uitgevoerd met een spoelbak boven en iets lager daarvoor geplaatst een uitstortbak met groot uitneembaar geperforeerd RVS plateau, voor optimaal gebruiksgemak
De mengkraan heeft een zwenkbare hals, zodat deze zowel gebruikt kan worden voor de spoelbak als de uitstortbak, de achteropstand voorkomt dat water achter de wastafel kan lopen en de RVS stelpoten zorgen voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Handwastafel | RVS | Wasbak + Uitstortbak | Mengkraan | 500x700x850/890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De mengkraan heeft een zwenkbare hals, zodat deze zowel gebruikt kan worden voor de spoelbak als de uitstortbak, de achteropstand voorkomt dat water achter de wastafel kan lopen en de RVS stelpoten zorgen voor stabiele plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Uitvoering | Staand model |
|---|---|
| Achteropstand | Ja |
| Spoelbak(ken) | Ja |
| Kraan | Ja |
| Mengkraan | Ja |
| Zwenkbare hals | Ja |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Zelfsluitende kraan | Nee |
| Overloop | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Onderstel | Open |
| Verstelbare poten | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 50 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 / 890 mm |
Bestel de CombiSteel Handwastafel | RVS | Wasbak + Uitstortbak | Mengkraan | 500x700x850/890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.0765 |
| EAN / Barcode | 7435137856863 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel






