Combisteel Handwasbak | Rvs | Kniebediening (zelfsluitend) | 400x400x235/335(h)mm
€345,00
€258,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Handwasbak | Rvs | Kniebediening (zelfsluitend) | 400x400x235/335(h)mm
GRATIS VERZENDING
€345,00
U bespaart €86,25 (25%)
€258,75 excl. btw
€313,09 incl. btw
Of €104,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.0775 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handwasbak voor wandmontage CombiSteel heeft praktische kniebediening en is voorzien een zelfsluitend mechanisme, zodat niets met vieze handen hoeft te worden aangeraakt en waterverspilling wordt voorkomen. En het spatscherm achter zorgt daarbij voor extra hygiënisch gebruik!
Bestel de CombiSteel Handwasbak | RVS | Kniebediening (Zelfsluitend) | 400x400x235/335(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Wandmontage |
|---|---|
| Achteropstand | Ja |
| Spoelbak(ken) | Ja |
| Spoelbakformaat | Ø 340 mm |
| Kraan | Ja |
| Mengkraan | Nee |
| Zwenkbare hals | Ja |
| Bediening | Kniebediening |
| Zelfsluitende kraan | Ja |
| Overloop | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 235 / 335 mm |
Bestel de CombiSteel Handwasbak | RVS | Kniebediening (Zelfsluitend) | 400x400x235/335(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.0775 |
| EAN / Barcode | 7435137856870 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel


