Combisteel Bar-/cocktailstation | Rvs | Ijs-/ingrediëntenbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 900x820x900/950(h)mm
€880,00
€660,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bar-/cocktailstation | Rvs | Ijs-/ingrediëntenbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 900x820x900/950(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€880,00
U bespaart €220,00 (25%)
€660,00 excl. btw
€798,60 incl. btw
Of €266,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0400 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (10 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze voordelige bar-/cocktailstation CombiSteel - met ruime ijs-/ingrediëntenbak en dubbel flessenrek - heb je, ondanks de beperkte afmetingen, praktische ruimte voor diverse ingrediënten om de heerlijkste mixdrankjes en cocktails samen te kunnen stellen.
De cocktailstation beschikt over een ruime ijs-/ingrediëntenbak met verwijderbare tussenwanden, welke de bak naar wens in verschillende vakken opdelen, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Daarnaast zit aan de voorkant een praktische dubbele flessenhouder, welke ruimte biedt om alle benodigde dranken binnen handbereik te hebben.
Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation een handig bodemschap, voor extra opslagruimte, en een achteropstand om te voorkomen dat er iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare poten dat stabiele plaatsing ook op enigszins ongelijke ondergrond mogelijk is en kunnen deze door de schroefgaten zelfs naar wens aan de bodem worden bevestigd.
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation | RVS | IJs-/Ingrediëntenbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 900x820x900/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De cocktailstation beschikt over een ruime ijs-/ingrediëntenbak met verwijderbare tussenwanden, welke de bak naar wens in verschillende vakken opdelen, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Daarnaast zit aan de voorkant een praktische dubbele flessenhouder, welke ruimte biedt om alle benodigde dranken binnen handbereik te hebben.
Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation een handig bodemschap, voor extra opslagruimte, en een achteropstand om te voorkomen dat er iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare poten dat stabiele plaatsing ook op enigszins ongelijke ondergrond mogelijk is en kunnen deze door de schroefgaten zelfs naar wens aan de bodem worden bevestigd.
Specificaties
| Achteropstand | Ja |
|---|---|
| Spoelbak(ken) | Nee |
| Kraangat(en) | Nee |
| Kraan | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Bodemschap | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 45 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 820 mm |
| Hoogte | 900 / 950 mm |
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation | RVS | IJs-/Ingrediëntenbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 900x820x900/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0400 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







