Combisteel Bar-/cocktailstation | Rvs | Ijs-/ingrediëntenbakken + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1600x740x900(h)mm
€3.345,00
€2.508,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bar-/cocktailstation | Rvs | Ijs-/ingrediëntenbakken + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1600x740x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.345,00
U bespaart €836,25 (25%)
€2.508,75 excl. btw
€3.035,59 incl. btw
Of €1.011,86 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7084.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze praktische bar-/cocktailstation CombiSteel heb je alle ruimte om diverse ingrediënten direct binnen handbereik te hebben voor het kunnen maken de heerlijkste mixdrankjes en cocktails.
De cocktailstation beschikt over twee ruime ijs-/ingrediëntenbakken die zijn opgedeeld in verschillende vakken, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Daarnaast zitten aan de voorkant twee praktische flessenhouders met dubbele rij, zodat er extra veel ruimte is om alle benodigde dranken klaar voor gebruik te hebben.
Ook heeft de cocktailstation een praktische spoelbak met mengkraan, in het midden tussen de ruimte voor ijs en ingrediënten, en tussen de flessenrekken een handig schap waar bijvoorbeeld een blender kan worden geplaatst.
Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation een handig bodemschap, voor extra opslagruimte, en een achteropstand om te voorkomen dat er zomaar iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare poten dat stabiele plaatsing ook op enigszins ongelijke ondergrond mogelijk is.
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation | RVS | IJs-/Ingrediëntenbakken + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1600x740x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De cocktailstation beschikt over twee ruime ijs-/ingrediëntenbakken die zijn opgedeeld in verschillende vakken, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Daarnaast zitten aan de voorkant twee praktische flessenhouders met dubbele rij, zodat er extra veel ruimte is om alle benodigde dranken klaar voor gebruik te hebben.
Ook heeft de cocktailstation een praktische spoelbak met mengkraan, in het midden tussen de ruimte voor ijs en ingrediënten, en tussen de flessenrekken een handig schap waar bijvoorbeeld een blender kan worden geplaatst.
Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation een handig bodemschap, voor extra opslagruimte, en een achteropstand om te voorkomen dat er zomaar iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare poten dat stabiele plaatsing ook op enigszins ongelijke ondergrond mogelijk is.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1600 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Bodemschap | Ja |
| Spoelbak(ken) | 1 |
| Spoelbakformaat | B 300 x D 350 x H 240 mm |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation | RVS | IJs-/Ingrediëntenbakken + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1600x740x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7084.0015 |
| EAN / Barcode | 7422242992982 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



