Combisteel Pizzawerkbank | Pro Line | 720l | 3 Deuren (en600x400) | Boven 13x 1/3 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 2370x850x900/1300(h)mm
€9.090,00
€6.817,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzawerkbank | Pro Line | 720l | 3 Deuren (en600x400) | Boven 13x 1/3 GN | -2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 2370x850x900/1300(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING
€9.090,00
U bespaart €2.272,50 (25%)
€6.817,50 excl. btw
€8.249,18 incl. btw
Of €2.749,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5305 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze unieke professionele pizzawerkbank uit de premium PRO LINE CombiSteel is uitgevoerd met robuuste behuizing en interieur in hoogwaardig RVS, met capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400). Het werkoppervlak is daarnaast verdeeld over 3 roosters met ieder een eigen uitneembare kruimellade en daarachter gekoelde GN-ruimte met capaciteit voor maar liefst 13x 1/3 GN-bakken, zodat je altijd verse ingrediënten en toppings binnen handbereik hebt.
Bovendien biedt de CombiSteel PRO LINE een ruim assortiment aan premium horeca-apparatuur, zoals koel- en vrieskasten, koel- en vriescellen, saladettes, blastchillers en nog veel meer!
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met praktische automatische ontdooiing en een temperatuurbereik +2°C/+8°C voor de koelruimte en een standaard temperatuur 0°C voor de GN-ruimte boven.
de dubbele digitale bediening met duidelijke displays zijn de koelruimte en de GN-ruimte onafhankelijk in te stellen, voor optimale flexibiliteit. Daarnaast maakt de werkbank gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Hoogwaardig GebruiksgemakDoor de uitneembare kruimelladen en het strakke RVS de behuizing en het interieur is de CombiSteel PRO LINE pizzawerkbank eenvoudig schoon te maken. Daarnaast is de GN-ruimte boven niet alleen voorzien een vaste RVS overkapping, maar is deze ruimte met geïntegreerde panelen ook volledig af te schermen, zodat zowel bevuiling als koudeverlies verder worden beperkt.
De capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat achter de deuren biedt optimaal gebruiksgemak voor zowel EN600x400-roosters als deegkratten, waarbij door de in hoogte verstelbare geleiders (apart verkrijgbaar) de ruimte naar wens is in te delen. Bovendien zorgen de stevige geremde zwenkwielen voor eenvoudig verplaatsen, wat schoonmaken onder en rondom het apparaat nog makkelijker maakt!
Let op, de productafbeeldingen met GN-bakken dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | PRO LINE | 720L | 3 Deuren (EN600x400) | Boven 13x 1/3 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2370x850x900/1300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien biedt de CombiSteel PRO LINE een ruim assortiment aan premium horeca-apparatuur, zoals koel- en vrieskasten, koel- en vriescellen, saladettes, blastchillers en nog veel meer!
Krachtige KoelingHet apparaat beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met praktische automatische ontdooiing en een temperatuurbereik +2°C/+8°C voor de koelruimte en een standaard temperatuur 0°C voor de GN-ruimte boven.
de dubbele digitale bediening met duidelijke displays zijn de koelruimte en de GN-ruimte onafhankelijk in te stellen, voor optimale flexibiliteit. Daarnaast maakt de werkbank gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 43°C.
Hoogwaardig GebruiksgemakDoor de uitneembare kruimelladen en het strakke RVS de behuizing en het interieur is de CombiSteel PRO LINE pizzawerkbank eenvoudig schoon te maken. Daarnaast is de GN-ruimte boven niet alleen voorzien een vaste RVS overkapping, maar is deze ruimte met geïntegreerde panelen ook volledig af te schermen, zodat zowel bevuiling als koudeverlies verder worden beperkt.
De capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat achter de deuren biedt optimaal gebruiksgemak voor zowel EN600x400-roosters als deegkratten, waarbij door de in hoogte verstelbare geleiders (apart verkrijgbaar) de ruimte naar wens is in te delen. Bovendien zorgen de stevige geremde zwenkwielen voor eenvoudig verplaatsen, wat schoonmaken onder en rondom het apparaat nog makkelijker maakt!
Let op, de productafbeeldingen met GN-bakken dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 720 liter |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| GN-ruimte boven | 13x 1/3 GN (≤ H 150 mm) |
| Deksel | Overkapping (RVS) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (100 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | Nee |
| Roosterformaat | 460 x 660 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 338 kg |
| Breedte | 2370 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 900 / 1300 mm |
Bestel de CombiSteel Pizzawerkbank | PRO LINE | 720L | 3 Deuren (EN600x400) | Boven 13x 1/3 GN | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2370x850x900/1300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5305 |
| EAN / Barcode | 7435137841869 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



