Combisteel Bar-/cocktailstation | Rvs | Ijs-/ingrediëntenbak + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1400x820x900/950(h)mm
€1.110,00
€832,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bar-/cocktailstation | Rvs | Ijs-/ingrediëntenbak + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1400x820x900/950(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.110,00
U bespaart €277,50 (25%)
€832,50 excl. btw
€1.007,33 incl. btw
Of €335,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0405 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze voordelige bar-/cocktailstation CombiSteel - met ruime ijs-/ingrediëntenbak, spoelbak én dubbel flessenrek - heb je praktische ruimte voor diverse ingrediënten om de heerlijkste mixdrankjes en cocktails samen te kunnen stellen.
De cocktailstation beschikt over een ruime ijs-/ingrediëntenbak met verwijderbare tussenwanden, welke de bak naar wens in verschillende vakken opdelen, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Rechts daarvan bevindt zich een praktische spoelbak met daarachter een voorgeboord kraangat. En aan de voorkant vind je een ruime dubbele flessenhouder, om alle benodigde dranken binnen handbereik te hebben, en direct voor de spoelbak een plateau waar een blender op kan worden geplaatst.
Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation een handig bodemschap, voor extra opslagruimte, en een achteropstand om te voorkomen dat er iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare poten dat stabiele plaatsing ook op enigszins ongelijke ondergrond mogelijk is en kunnen deze door de schroefgaten zelfs naar wens aan de bodem worden bevestigd.
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation | RVS | IJs-/Ingrediëntenbak + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1400x820x900/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De cocktailstation beschikt over een ruime ijs-/ingrediëntenbak met verwijderbare tussenwanden, welke de bak naar wens in verschillende vakken opdelen, zodat verschillende ingrediënten en ijs apart elkaar kunnen worden opgeslagen. Rechts daarvan bevindt zich een praktische spoelbak met daarachter een voorgeboord kraangat. En aan de voorkant vind je een ruime dubbele flessenhouder, om alle benodigde dranken binnen handbereik te hebben, en direct voor de spoelbak een plateau waar een blender op kan worden geplaatst.
Bovendien heeft de CombiSteel bar-/cocktailstation een handig bodemschap, voor extra opslagruimte, en een achteropstand om te voorkomen dat er iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch en comfortabel gebruik. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare poten dat stabiele plaatsing ook op enigszins ongelijke ondergrond mogelijk is en kunnen deze door de schroefgaten zelfs naar wens aan de bodem worden bevestigd.
Specificaties
| Achteropstand | Ja |
|---|---|
| Spoelbak(ken) | 1 |
| Spoelbakformaat | B 300 x D 350 mm |
| Kraangat(en) | Ja |
| Kraan | Nee |
| Overloop | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Bodemschap | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 820 mm |
| Hoogte | 900 / 950 mm |
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation | RVS | IJs-/Ingrediëntenbak + Spoelbak + Flessenrek | Bodemschap | Achteropstand | 1400x820x900/950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0405 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




