Mastro Wokbrander | Gas | 3 Branders + 2 Soep Branders | 3x 27kw + 2x 9.2kw | 2450x850x1100(h)mm
€11.998,00
€9.598,40
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Wokbrander | Gas | 3 Branders + 2 Soep Branders | 3x 27kw + 2x 9.2kw | 2450x850x1100(h)mm | 27.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€11.998,00
U bespaart €2.399,60 (20%)
€9.598,40 excl. btw
€11.614,06 incl. btw
Of €3.871,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | BAA0025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
RVS AISI 304. Sterke gietijzeren wok Ø 280 mm. Speciaal ontwerp 3+2 pijpbranders voor een hoger rendement. Bovenblad met spatscherm 400 mm. Dikte tafelblad 5 mm. Koudwaterkraan met geïntegreerde kraan in het bedieningspaneel voor eenvoudig gebruik. Koelwateroverloopsysteem. Koelwateroverloopsysteem dat boven de wok in de waterafvoer zal stromen.
Bestel de Mastro Wokbrander | Gas | 3 Branders + 2 Soep Branders | 3x 27kW + 2x 9.2kW | 2450x850x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Aansluitwaarde | 3x 27.5 kW + 2x 9.2 kW |
| Gewicht | 310 kg |
| Breedte | 2450 mm |
| Diepte | 850 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
Bestel de Mastro Wokbrander | Gas | 3 Branders + 2 Soep Branders | 3x 27kW + 2x 9.2kW | 2450x850x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | BAA0025 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Ijsblokjesmachine 20kg/24h
-25% KORTING
Combisteel
Ijsblokjesmachine 43kg/24h
-25% KORTING
Combisteel
Ijsblokjesmachine 100kg/24h
-25% KORTING
Combisteel
Ijsblokjesmachine 68kg/24h
-25% KORTING
Combisteel


