Combisteel Viskoelkast | Pro Line | 400l | Rvs | -5°c/0°c | Statisch | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm
€2.275,00
€1.706,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Viskoelkast | Pro Line | 400l | Rvs | -5°c/0°c | Statisch | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.275,00
U bespaart €568,75 (25%)
€1.706,25 excl. btw
€2.064,56 incl. btw
Of €688,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5070 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS viskoelkast uit de PRO LINE CombiSteel heeft een bruto inhoud 400 liter en wordt geleverd met 5 visbakken. Het apparaat is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik -5°C/0°C en automatische ontdooiing.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de afsluitbare deur voor extra gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Viskoelkast | PRO LINE | 400L | RVS | -5°C/0°C | Statisch | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de afsluitbare deur voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 400 liter |
| Materiaal | RVS (extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | -5°C / 0°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | +30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 (visbakken) |
| Max. roostercapaciteit | 20 |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,89 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1054 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 100 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
Bestel de CombiSteel Viskoelkast | PRO LINE | 400L | RVS | -5°C/0°C | Statisch | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5070 |
| EAN / Barcode | 6017447450491 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



