Polar Viskoelkast | U-serie | 140l | Rvs | -4°c/+4°c | Geforceerd | Incl. 3 Visbakken | 680x700x850(h)mm
€1.297,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Viskoelkast | U-serie | 140l | Rvs | -4°c/+4°c | Geforceerd | Incl. 3 Visbakken | 680x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.297,99 excl. btw
€1.570,57 incl. btw
Of €523,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | GL013 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele viskoelkast uit de U-SERIE Polar is uitgevoerd in hoogwaardig RVS (AISI-304), wat zorgt voor een robuuste kwaliteit en samen met het verwijderbare deurrubber bijdraagt aan extra makkelijk schoonmaken.
De viskoelkast wordt compleet geleverd inclusief 3 uitschuifbare en uitneembare kunststof visbakken met RVS lekroosters, voor optimaal gebruiksgemak.
Het apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -4°C/+4°C, speciaal afgestemd op het optimaal conserveren vis, en heeft praktische automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
De dikke isolatie (60 mm) zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en door de geforceerde koeling is niet alleen de temperatuurverdeling optimaal, maar herstelt de interne temperatuur zich na openen ook heel snel.
Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de viskoelkast voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een koeling hebt die niet veel energie verbruikt.
Bovendien wordt het apparaat geleverd met 2 verstelbare roosters, voor flexibel en naar wens indelen de binnenruimte, is het standaard voorzien een deurslot en kan het apparaat ook in zeer warme omgevingen worden gebruikt, tot wel 40°C!
Bestel de Polar Viskoelkast | U-SERIE | 140L | RVS | -4°C/+4°C | Geforceerd | Incl. 3 Visbakken | 680x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De viskoelkast wordt compleet geleverd inclusief 3 uitschuifbare en uitneembare kunststof visbakken met RVS lekroosters, voor optimaal gebruiksgemak.
Het apparaat is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -4°C/+4°C, speciaal afgestemd op het optimaal conserveren vis, en heeft praktische automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
De dikke isolatie (60 mm) zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en door de geforceerde koeling is niet alleen de temperatuurverdeling optimaal, maar herstelt de interne temperatuur zich na openen ook heel snel.
Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de viskoelkast voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een koeling hebt die niet veel energie verbruikt.
Bovendien wordt het apparaat geleverd met 2 verstelbare roosters, voor flexibel en naar wens indelen de binnenruimte, is het standaard voorzien een deurslot en kan het apparaat ook in zeer warme omgevingen worden gebruikt, tot wel 40°C!
Specificaties
| Serie | Polar U-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 140 liter |
| Capaciteit | 3 visbakken (bijgesloten) |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | -4°C / +4°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (60 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 3 (visbakken) |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,81 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 663 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 33,7 |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de Polar Viskoelkast | U-SERIE | 140L | RVS | -4°C/+4°C | Geforceerd | Incl. 3 Visbakken | 680x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | GL013 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


