Tefcold Viskoelkast | 560l | Rvs | -6°c/+8°c | Statisch | Incl. 7 Visbakken | Wielen (geremd) | 680x810x2010(h)mm
€1.961,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Viskoelkast | 560l | Rvs | -6°c/+8°c | Statisch | Incl. 7 Visbakken | Wielen (geremd) | 680x810x2010(h)mm | 560x653x1396(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.961,00 excl. btw
€2.372,81 incl. btw
Of €790,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 17578 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele RKS600 viskoelkast Tefcold wordt geleverd met 7 speciale uitschuif- en uitneembare kunststof visbakken 400 x 600 mm en heeft speciaal op het conserveren vis afgestemde statische koeling met een temperatuurbereik -6°C/+8°C.
De koelkast is voorzien digitale bediening met automatische ontdooiing en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe RKS600 heeft een zelfsluitende deur met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en scharnierstop op 105°, wat samen met het standaard slot en de extra stevige geremde wielen voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bovendien zijn er extra visbakken en ook speciale roosters voor de visbakken los verkrijgbaar!
Bestel de Tefcold Viskoelkast | 560L | RVS | -6°C/+8°C | Statisch | Incl. 7 Visbakken | Wielen (Geremd) | 680x810x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koelkast is voorzien digitale bediening met automatische ontdooiing en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe RKS600 heeft een zelfsluitende deur met ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en scharnierstop op 105°, wat samen met het standaard slot en de extra stevige geremde wielen voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Bovendien zijn er extra visbakken en ook speciale roosters voor de visbakken los verkrijgbaar!
Specificaties
| Type | Tefcold RKS600 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 560 liter |
| Binnenafmetingen | B 560 x D 653 x H 1396 mm |
| Capaciteit | 7 visbakken (bijgesloten) |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Temperatuurbereik | -6°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (85 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 7 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 400 x 600 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,19 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 434 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 34,8 |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 810 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de Tefcold Viskoelkast | 560L | RVS | -6°C/+8°C | Statisch | Incl. 7 Visbakken | Wielen (Geremd) | 680x810x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 17578 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


