Mastro Viskoelkast | 400l | Rvs | 0°c/-5°c | Geventileerd | 0.5kw | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm
€2.225,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Viskoelkast | 400l | Rvs | 0°c/-5°c | Geventileerd | 0.5kw | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.225,00 excl. btw
€2.692,25 incl. btw
Of €897,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | FLA0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische koelkast Mastro is speciaal afgestemd op het gekoeld opslaan vis en wordt geleverd met 5 standaard visbakken. Door de geventileerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/-5°C weet je zeker dat jouw vis in optimale omstandigheden wordt bewaard!
Verder maken de gladde RVS-oppervlakken en afgeronde hoeken binnen schoonmaken eenvoudig en zorgt de zelfsluitende (omkeerbare) deur met slot voor extra gebruiksgemak. De viskoelkast is daarnaast voorzien volautomatische ontdooiing en condenswaterverdamping en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Bestel de Mastro Viskoelkast | 400L | RVS | 0°C/-5°C | Geventileerd | 0.5kW | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Verder maken de gladde RVS-oppervlakken en afgeronde hoeken binnen schoonmaken eenvoudig en zorgt de zelfsluitende (omkeerbare) deur met slot voor extra gebruiksgemak. De viskoelkast is daarnaast voorzien volautomatische ontdooiing en condenswaterverdamping en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Specificaties
| Bruto inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / -5°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R290 (100 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | +40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 (visbakken) |
| Rooster-/niveauformaat | B 455 x D 405 x H 142 mm |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | E |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
Bestel de Mastro Viskoelkast | 400L | RVS | 0°C/-5°C | Geventileerd | 0.5kW | Incl. 5 Visbakken | 600x600x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | FLA0015 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


