Emga Afruimbak | Grijs | 25l | 550x400x130(h)mm
€7,75
€6,59
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Afruimbak | Grijs | 25l | 550x400x130(h)mm
OP VOORRAAD
€7,75
U bespaart €1,16 (15%)
€6,59 excl. btw
€7,97 incl. btw
Of €2,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 305099 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Afruimbak polyethyleen grijs met strepen 25L | 550x400x130(h)mm
Bestel de EMGA Afruimbak | Grijs | 25L | 550x400x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 550mm |
|---|---|
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 130mm |
Bestel de EMGA Afruimbak | Grijs | 25L | 550x400x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 305099 |
| EAN / Barcode | 08712591012479 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



